Přípravné školičky v Marklovicích

Zápis do prvních tříd už se blíží a budoucí prvňáčci se mohli ve dnech 20., 27. března a 3. dubna tak trochu seznámit se školním prostředím. Pořádali jsme v odpoledních hodinách tradiční přípravné školičky, vždy na jiné téma a pokaždé v jiné třídě i v tělocvičně. Mile nás překvapil velký zájem rodičů a dětí. Předškoláčci si prohlédli celou školu a seznámili se i s učitelkami. Do školy zavítali také 4. dubna  v dopoledních hodinách. Byli se podívat za dětmi v 1. třídě, které jim ukázaly, že už umí psát, číst i počítat. Všechny čtyři akce si budoucí prvňáčci nosili na krku symbolický klíč nejen ke škole, ale také k truhlici s pokladem, kterou si pomocí čtyř získaných kódů budou moci u zápisu otevřít. Moc se na všechny 9. dubna těšíme.

Mgr. Pavlína Ochodková