Karvinský talent

Po necelých dvou letech se opět hledají nové pěvecké talenty. V úterý 14. května se na ZŠ a MŠ Prameny konalo předkolo již 16. ročníku soutěže Karvinský talent. Soutěž byla rozdělena do čtyř kategorií. Naši školu reprezentovali zpěváci v 1., 2. a 4. kategorii. V 1. kategorii vystoupil Rostislav Radecki. Za 2. kategorii zpívali Filip Podstawka, Anna Podstawková, Layla Prus a Magdaléna Radecká. Ve 4. kategorii – duety –  nás reprezentovala Terezie Křevká, Karolína Baráni, Barbora Michníková, Gabriela Golasowská, Kristýna Pawiňská, Laura Ponetzová, Helen Szabóová, Magdaléna Radecká a Anna Podstawková. Všichni byli skvělí a dali do zpěvu všechno.

V kategorii duety postoupily do semifinále Magdaléna Radecká a Anna Podstawková z 5.B. Semifinálové kolo se uskuteční 25. června v areálu Lodiček v Karviné za podpory spolužáků ze třídy.

Přímo do finále, které se uskuteční v září v MěDK v Karviné, postoupil Rostislav Radecki z 2.B.

Všem zúčastněným děkujeme za odvahu a nasazení a postupujícím přejeme hodně štěstí.

Mgr. Kateřina Vozárová