Akce ZŠ Petrovice 2021/22
Informace pro rodiče PDF Tisk Email

Vzhledem k současné zhoršující se epidemiologické situaci a na doporučení Krajské hygienické stanice a odboru školství Moravskoslezského kraje vyhlašuje ředitel školy na základě § 24, odst.2, zákona č. 561/2004 o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání a vyhlášky č. 16/2005 Sb. o organizaci školního roku volné dny pro žáky na dny 25. a 26. října 2021

V provozu nebude pro žáky školní družina ani školní jídelna.

Přihlašování na střední školu krok za krokem... PDF Tisk Email

Informace o přijímání ke vzdělávání na střední škole naleznete v příloze.

Mgr. Dagmar Prusová

100 let českého školství v Petrovicích u Karviné PDF Tisk Email

Vznik českého školství v Petrovicích PDF Tisk Email

Žáci 7.A si připravili ke vzniku českého školství v Petrovicích práce. Ty nejlepší dvě jsou zde k dispozici.

Výsledky jazykových zkoušek Cambridge PDF Tisk Email

V červnu minulého školního roku i přes několikaměsíční distanční výuku proběhly opět jazykové zkoušky z anglického jazyka – Cambridge „KET FOR SCHOOLS". Příprava žáků 9. ročníku probíhala formou distančního kroužku pod vedením učitelky anglického jazyka, paní Renáty Sikorové. Jako každoročně lektoři akreditované společnosti zkoušeli žáky z jejich jazykové úrovně. Zkouška proběhla na jazykové škole Cloverleaf Ostrava a účastnili se jí čtyři žáci, z toho tři žáci svým vynikajícím výsledkem získali úroveň B1 podle evropského referenčního rámce pro hodnocení úrovně jazyka.
Všichni žáci získali certifikát a všem gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů v dalším vzdělávání.

Ing. Renáta Sikorová

<< Začátek < Předchozí 1 2 Další > Konec >>

- Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování - Šablony pro MŠ a ZŠ II (OP VVV)

- Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování - Šablony pro MŠ a ZŠ III (OP VVV)