Akce ZŠ Petrovice šk. rok 2022/2023
Adaptační kurz 2022 PDF Tisk Email

adaptacni kurz 2022 Letošní adaptační kurz se nese v duchu v hry Pevnost Boyard. Děti plní rozličné úkoly a za jejich zdárné vyřešení získávají klíče k pevnosti. Společně strávený čas a týmová spolupráce pomáhají navazovat nová přátelství a prohlubovat ta stávající. Vzhledem ke krásnému počasí trávíme téměř veškerý čas venku v krásné přírodě na čerstvém vzduchu. Děti navštívily skalní vyhlídku nad kamenolomem, blízkou přehradu, prozkoumaly nedaleký les, připravily táborák a zažily mnoho dalších zajímavých a zábavných dobrodružství. A ještě nejsme u konce ..., ale to Vám jistě děti s nadšením povyprávějí doma. Fotografie zde.

Mgr. Pavlína Marcolová

Výsledky jazykových zkoušek Cambridge PDF Tisk Email

V květnu minulého školního roku proběhly opět jazykové zkoušky z anglického jazyka – Cambridge „KET FOR SCHOOLS". Jako obvykle příprava žáků 9. ročníku probíhala formou distančního kroužku pod vedením učitelky anglického jazyka, paní Renáty Sikorové. Zkouška proběhla na jazykové škole Cloverleaf Ostrava a zúčastnilo se jí pět žáků, z toho čtyři žáci svým vynikajícím výsledkem získali úroveň B1 podle evropského referenčního rámce pro hodnocení úrovně jazyka.
Všichni žáci získali certifikát, všem gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů v dalším vzdělávání.

Ing. Renáta Sikorová

- Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování - Šablony pro MŠ a ZŠ II (OP VVV)

- Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování - Šablony pro MŠ a ZŠ III (OP VVV)

- Ozonové generátory pro MŠ (Nadace ČEZ)