Není drak jako drak PDF Tisk Email

neni drak jako drak Podzimní počasí láká k pouštění draků. V letošním roce jsme drakiádu s rodiči uspořádali trošičku jinak. V měsíci říjnu vyhlásili soutěž o nejkrásnějšího ,,podomácku" vyrobeného dráčka. Dráček mohl být vyroben z různých materiálů a dle své fantazie. Dráčci se dětem a jejich rodičům moc povedli, nebylo vůbec jednoduché se rozhodnout, který je opravdu ten nej... Všechny děti dostaly sladkou odměnu. Děkujeme rodičů a dětem za jejich nápadité výrobky. Dráčci nám už zdobí třídu Soviček. Fotografie zde.

Markéta Królová

- Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování - Šablony pro MŠ a ZŠ II (OP VVV)

- Ozonové generátory pro MŠ (Nadace ČEZ)