Strašidelný týden PDF Tisk Email

strasidelny tyden První listopadový týden v naší školce byl věnovaný svátku dušiček a Halloweenu. Na začátku týdne jsme si s dětmi povídali o tom, co tento svátek znamená, jak se slaví u nás, ale také v různých koutech světa. Poprosili jsme rodiče, aby společně s dětmi doma dali hlavy dohromady a vymysleli nějaký převlek (kostým) k danému tématu. Moc se to všem povedlo!!!! A tak se ve školce začaly hemžit čarodějnice, chodící dýně, strašidýlka, duchové, kostlivci a dokonce nás navštívila i jedna kostlivcova žena. Proběhla promenáda kostýmů, taneček s velkým strašidlem a také strašidelná diskotéka. Společně jsme se naučili písničku „O popleteném strašidle", která se všem náramně líbila. Plnili jsme různé úkoly, tvořili, vydlabávali velkou dýni, která nám zdobí vstup do školky a užívali si zábavy. Vyvrcholením týdne byla stezka odvahy plná překážek, na jejímž konci děti čekala truhla plná sladkých odměn. Jelikož děti byly velmi statečné a všechny úkoly splnily jak měly, dostaly diplom za statečnost a odvahu. Fotografie zde.

Markéta Królová

- Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování - Šablony pro MŠ a ZŠ II (OP VVV)

- Ozonové generátory pro MŠ (Nadace ČEZ)