Návrat do minulosti, aneb výlet do Dinoparku v Doubravě PDF Tisk Email

navrat do  minulosti Ve čtvrtek 22. 6. jsme se na chvíli vrátili do minulosti a navštívili Dinopark. V tomto obrovském areálu na nás čekaly nejrůznější dinosauři z období prvohor, druhohor. Navštívili jsme také 3D kino, kde na nás čekala krásná pohádka O dinosaurovi, který se ztratil. Jakmile kino skončilo, vypravili jsme se na cestu do minulosti. Tato cesta byla velice náročná, proto jsme se také museli posilnit, abychom stihli další dobrodružství, dlouho očekávanou projížďku dinovlakem. Jízdu vlakem jsme si velice užili. Zastavili jsme u ztroskotaného letadla, kde pan řidič byl donucen vystoupit a přinesl nám dinosauří miminko. Cesta pokračovala do nebezpečné zóny se strašlivým T-Rexem. Naštěstí nebyl hladový, a tak jsme úspěšně dojeli a z vláčku vystoupili. Velkou zkouškou pro děti z předškolní třídy byla stezka hbitých Deinonychů, kterou jsme úspěšně zakončili naši cestu do minulosti. Fotografie zde.

Markéta Królová

- Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování - Šablony pro MŠ a ZŠ II (OP VVV)

- Ozonové generátory pro MŠ (Nadace ČEZ)