Akce MŠ Petrovice 2020/21
Jarní vystoupení v MŠ Petrovice PDF Tisk Email

jarni vystoupeni v ms petrovice Měsíc květen jsme slavnostně ukončili jarními besídkami, které bohužel probíhaly pouze na dálku. Děti ze třídy Motýlků a Soviček si připravily pásmo písniček a básniček. Třída starších Soviček předvedla své taneční kreace na známou píseň Jaro děla pokusy. Dětem se vystoupení moc povedla a vzájemně se odměnily velikým potleskem. Věříme, že příští vystoupení již bude s rodiči dětí. Fotografie zde.

Den dětí v MŠ Petrovice PDF Tisk Email

den deti v ms petrovice Na celé Zemi žijí děti, které v měsíci červnu slaví svůj svátek. Děti z MŠ Petrovice jej oslavily na zahradě, kde byly pro ně připraveny tanečky a soutěže. Všechny děti si například vyzkoušely hod na cíl, slalom na koloběžkách nebo také skok v pytli. Děti byly za své výkony odměněny největší poctou pro sportovce a tím je medaile. Nechyběla také sladká odměna a dětský šampus. Všichni jsme si tento den krásně užili a věříme, že se takto měly všechny děti na celém světě. Fotografie zde.

Karneval v MŠ Petrovice PDF Tisk Email

karneval v ms petrovice K měsíci únoru patří masopustní veselice, ke které také patří průvod masek. V naší mateřské škole jsme si také povídali o této slavnosti a jaké jsou její tradice. A pro ukončení tohoto období jsme si v pátek před jarními prázdninami uspořádali velkou masopustní show.
Jako mávnutím kouzelného proutku se děti a jejich paní učitelky proměnily v princezny, kostlivce, indiány a začala to pravá veselice. Proběhla promenáda všech masek, kde se děti jednotlivě představily, karnevalová olympiáda a společné řádění v rytmu samby. Nechyběla ani soutěž Limbo, která se dětem velice líbila. Všechny děti vše hravě zvládly a za své výkony a krásné masky dostaly sladké odměny, balónky ve tvaru zvířátek. Fotografie zde.

Trampoty čertíka Lumpíka PDF Tisk Email

trampoty certika lumpika První novoroční týden jsme v naší školce zakončili netradičně. Naše školka se proměnila v malý divadelní sál s nevšedními herci. Těmi byli naše paní učitelky, které nám zahrály pohádku Trampoty čertíka Lumpíka. Čertík byl neposlušný, netopil v pekle a pořád by jen spal. S maminkou se rozhodli, že upečou dort z myších ocásků. Po obědě maminka odešla za Luciferem. Lumpík už nemohl vydržet vůni myších ocásků na dortíku, který byl vysoko na polici. Čertík na něj nedosáhl a jak si ho chtěl sundat, dort mu spadl na zem a ještě na něj šlápnul. Jakmile se maminka vrátila dortík hledala. Lumpík se ke všemu přiznal a slíbil, že už bude maminku poslouchat a také bude v pekle poctivě přikládat. Děti si s čertíky zatancovaly, zazpívaly a nakonec je odměnily velikým potleskem. Fotografie zde.

Vánoční vystoupení v MŠ Petrovice PDF Tisk Email

vanocni vystoupeni ms petrovice V posledním předvánočním týdnu jsme si středeční a čtvrteční dopoledne zpříjemnili vánočními vystoupeními. Program byl velice pestrý. Ve středu jsme zhlédli pohádku O stromečku a zvířátkách, které trápila krutá zima. Následovalo pásmo krásných vánočních písní a básní. Ve čtvrtek měly svůj den malé děti ze třídy Motýlků a my jsme se najednou ocitli v čertí škole. Tahle čertí škola byla plná malých roztomilých čertíků, kteří nám zatancovali, zazpívali a zahráli na hudební nástroje. Vystoupení byla velice povedená a děti se vzájemně odměnily velkým potleskem.
Věříme, že příští rok budou moci děti předvést svá vystoupení v přítomnosti svých rodičů, ne pouze na dálku. Přejeme všem krásné Vánoce a v roce 2021 mnoho zdraví. Fotografie zde.

<< Začátek < Předchozí 1 2 Další > Konec >>

- Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování - Šablony pro MŠ a ZŠ II (OP VVV)

- Ozonové generátory pro MŠ (Nadace ČEZ)