Se zvířátky o vesmíru PDF Tisk Email

se zviratky o vesmiru Ve čtvrtek 10. 11. se starší děti z MŠ Petrovice vydaly na výlet do planetária. Děti si v planetáriu mohly prohlédnout zajímavé expozice s moderními technologiemi z vesmírného prostředí. Jakmile jsme vše zhlédli, dostali jsme se do sálu planetária, kde jsme měli komentovanou přednášku o vesmíru, souhvězdích a planetách. Následovala pohádka Se zvířátky o vesmíru, která vypráví o tom, jak se čtyři zvířecí kamarádi sešli na kraji lesa, aby prozkoumali hvězdářskou základnu a u toho vymýšlejí jeden nápad za druhým. Vše jim nakonec vysvětlí chytrý myšák, který na základně žije celý život. Pohádka byla velice zajímavá, mnohé věci nám objasnila a my se v brzké době těšíme na další úžasnou návštěvu planetária. Fotografie zde.

Markéta Królová

- Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování - Šablony pro MŠ a ZŠ II (OP VVV)

- Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování - Šablony pro MŠ a ZŠ III (OP VVV)

- Ozonové generátory pro MŠ (Nadace ČEZ)