Vlastivědná exkurze PDF Tisk Email

vlastivedna exkurze Žáci IV.B a V.B prožili hezké podzimní dopoledne. Byl to vlastně takový malý výlet. Navštívili zajímavá místa v Petrovicích a okolních obcích. Zámeček a dřevěný kostel (Dolní Marklovice)) už sice znali, ale díky průvodci, se dozvěděli mnoho zajímavostí o těchto stavbách. Následovala návštěva statku v Olšinách, Albrechtice, Stonava. Všechny okouzlil Kostel sv. Petra z Alkantary, známý jako Šikmý kostel (Karviná), jenž je raritou v celém Česku. Exkurzi zakončili procházkou po hrázi Těrlické přehrady. Nové informace si zapisovali do zápisníčků, které si ve škole předem připravili. Výprava se zdařila a děti obohatila o nové poznatky. Fotografie zde.

Mgr. Eva Antalová

- Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování - Šablony pro MŠ a ZŠ II (OP VVV)

- Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování - Šablony pro MŠ a ZŠ III (OP VVV)

- Ozonové generátory pro MŠ (Nadace ČEZ)