Akce ZŠ Petrovice 2020/21
Informace ze školní jídelny PDF Tisk Email

Upozorňujeme, že 30. 6. školní jídelna nevaří pro žáky 1. a 2. stupně ZŠ.

Helena Vyvlečková

Přehled žáků přijatých k základnímu vzdělávání pro rok 2021/2022 PDF Tisk Email

Seznam žáků budoucích prvních tříd, přijatých k základnímu vzdělávání v Základní škole a Mateřské škole Petrovice u Karviné, najdete v příloze.

Informace k zápisu do mateřské školy pro školní rok 2021/2022 PDF Tisk Email

Ředitel školy Základní škola a Mateřská škola Petrovice u Karviné, p.o., vyhlašuje termín zápisu do mateřské školy v termínu 3. května 2021 až 14. května 2021. Podrobné informace naleznete v příloze.

zapis do MS 2021

Mgr. Lucie Vidličková

Termíny testování uchazečů před přijímacími zkouškami na střední školy PDF Tisk Email

Dobrý den,
informuji vás o termínech testování žáků před konáním přijímacích zkoušek na střední školy. Testování proběhne v budově školy (Petrovice - střed). Žáci obdrží potvrzení, které ukážou před přijímacími zkouškami na dané střední škole (neodevzdají ho, je platné pro oba dny konání zkoušek).

Uchazeči konající PZ dne 3. a 4. května 2021 (JPZ pro deváté ročníky) - testování proběhne v úterý 27. dubna 2021 v 8 hod. v budově školy Petrovice. Uchazeči konající PZ dne 5. a 6. května 2021 (JPZ pro páté ročníky na víceletá gymnázia a ŠPZ devátých ročníků) - testování proběhne ve čtvrtek 29. dubna 2021 v 9 hod. v budově školy Petrovice.

Pozdější termíny konání PZ budou řešeny individuálně.

Mgr. Dagmar Prusová

Informace k testování uchazečů o střední vzdělávání před přijímací zkouškou PDF Tisk Email

Vážení rodiče,
v souvislosti s nepříznivým trendem vývoje epidemie nemoci COVID-19 je dle mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví k testování uchazečů před přijímacími zkouškami na střední školy a dle opatření obecné povahy k přijímacímu řízení na střední školy Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy stanovena povinnost nechat se otestovat a předložit výsledek negativního testu jako podmínka pro přístup k přijímací zkoušce na střední školy. Více informací naleznete v příloze.

Mgr. Dagmar Prusová

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další > Konec >>

- Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování - Šablony pro MŠ a ZŠ II (OP VVV)

- Ozonové generátory pro MŠ (Nadace ČEZ)